Minecraft Server

Minecraft Server dla Mac

Skonfiguruj multiplayer Minecrafta

Serwer Minecraft jest niezbędny dla każdego, kto chce skonfigurować grę wieloosobową Minecraft . Granie w epicką grę sandbox może być o wiele przyjemniejsze w grupach, a budowa dużych budynków i kopalni jest znacznie łatwiejsza dzięki pomocy!... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Minecraft z przyjaciółmi!
  • Elastyczna konfiguracja

Wady

  • Stosunkowo skomplikowane

Bardzo dobry
8

Serwer Minecraft jest niezbędny dla każdego, kto chce skonfigurować grę wieloosobową Minecraft . Granie w epicką grę sandbox może być o wiele przyjemniejsze w grupach, a budowa dużych budynków i kopalni jest znacznie łatwiejsza dzięki pomocy!

Ustawiać

Podobnie jak w grze, Minecraft Server nie zawiera instrukcji i może stanowić wyzwanie dla początkujących. Możesz znaleźć tutorial tutaj. Zasadniczo konfiguracja wymaga czterech kroków:

1. Pobierz serwer Minecraft.
2. Wykonaj i skonfiguruj serwer.
3. Sprawdź ustawienia Zapory sieciowej.
4. Otwórz klienta gry Minecraft i połącz się z serwerem.
Po uruchomieniu Twoi znajomi mogą dołączyć do ciebie przy użyciu zewnętrznego adresu IP Twojego komputera. Minecraft będzie wtedy grał jak zwykle, ale nie będzie takim samotnym doświadczeniem!

Jeśli możesz poświęcić trochę czasu na konfigurowanie serwera Minecraft, może to być niezła zabawa. Jednak w porównaniu do większości komercyjnych gier, jest to niezwykle skomplikowane!

Wydajność

Im więcej graczy posiadasz na serwerze Minecraft, tym więcej zasobów zużyje - jeśli Twój komputer Macintosh nie jest zbyt potężny, możesz zauważyć trochę lagów i hałasu fanów!

Najczęściej pobierane Dodatki do gier na mac

Minecraft Server

Download

Minecraft Server 1.8.3

Opinie użytkowników o Minecraft Server

Sponsorowany×